Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

Akü garantisi alım gerçekleştikten hemen sonra devreye girer ve 2 yıl sürer.

Sürücü hatası olmadığı sürece akü tedarik edilen servis ve akü markası, sorunun çözümünde yardımcı olur. Akü kalitesi marka ve üretime bağlıdır. Buna ilave olarak akünün kullanımı da onun ömrü açısından belirleyici olabilmektedir.

Araçlarda yakıt ve elektrik enerjisi en temel gereklilikler arasında bulunur. Bu konuda kaliteli akü ile yapılan destek çalışmaları araçların çalışırken daima iyi bir performans sergilemesine yardımcı olur. Bosch markasının tedarik etmiş olduğu aküler 2 yıl boyunca garantilidir. Otomobillerde kullanılan akülerin aslında tamamı 2 yıl gibi bir süreçte garanti kapsamındadır. İş makineleri ve Forklift gibi araçlarda bu süre değişiklik gösterir. Zorlu çalışma temposu ve harcanan güç düşünülerek iş araçlarında bu süre daha kısa tutulmuştur.
Forklift vinç ve benzer araçların çoğunda garanti süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir

Araba Akü Garantisi

Araba akü garantisi bir çeşit tedbirdir ve bu esnada aracın aküsü garanti altında tutulur. Ortalama olarak 2 yıl gibi bir sürede akü arızalarını garantili olarak gidermek için tedarikçi firmanın hizmetlerine başvurulur. Sürücüden kaynaklanan sorunlar elbette garanti kapsamı içerisinde yer almaz. Herhangi bir sebepten dolayı aküde çıkan sorunların giderilmesinde, özellikle ilk başta garanti sürecine bakılır. Eğer henüz 2 yıl geçmemiş ise bu konuda firma ile iletişime geçmek servis ile bağlantı kurmak çözüm açısından büyük avantaj sağlayabilir.
 
Genel olarak aküler 4 ila 5 yıl sonrasında arıza çıkarabilir. Bu gibi süreçlerde elbette ki aküler garanti kapsamı içerisinde yer almaz bu sebepten dolayı hizmet talep ederken ekonomik ve kaliteli hizmet veren bir servisi tercih etmek önemli olacaktır
 

Garantili Avantajları Nelerdir?

Bursa Beşevler garantili akü hizmetleri oldukça avantajlı ve uygun olarak araç sahiplerinin karşısına çıkar. Öncelikli olarak garanti kapsamında bulunan arıza ve sorunların giderilmesinde, akünün değişimi önemli bir çözüm olarak kendini gösterir. Pek çok sürücü akü alırken özellikle marka kalitesine daha fazla dikkat eder. Garanti kapsamında herhangi bir sorun yaşamamak adına, tecrübesi ve deneyimi üst düzeyde olan şirketlerden yardım almak daha akılcı olacaktır. Akü tedariki önemli bir konu olmakla birlikte garantili değişim konusunda yine uzman ekiplere güven duymak gerekir. Bosch car service bünyesindeki uzman ekipler akü kontrolü ile ilgili tüm sorunların çözümünde hızlı ve pratik adımlar atar.
 

Garantili Akü Değişimi Ve Sağladığı Fırsatlar

Garantili akü araç sahiplerinin tamamı için oldukça avantajlı bir hizmettir. Aracın elektrik enerjisini karşılama noktasında, yeterli ve dolu aküler önemli bir çözüm unsurudur. Servisimiz bünyesinde verilen hizmetler, araç sahipleri için ve araçlar için iyi bir fırsat oluşturmaktadır.
 

İlgili Konular

Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon kutusu arızası aracın hâkimiyetinin sürücüde olmasını engeller.

Rehbere git

Amortisör Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Amortisörler, araçların uzun ömürlü olmasını hem de yolculuk esnasında maksimum güvenlik seviyesini korumayı sağlar.

Rehbere git
Amortisör Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?
Fren Merkezi Arızası

Fren Merkezi Arızası

Fren merkezi arızası araç hareket halindeyken çok önemli risk oluşturur.

Rehbere git

Egzoz Manifoldu Arızası

Egzoz manifoldu arızası içten yanmalı motora sahip olan araçlarda hava giriş ve çıkışını sağlar.

Rehbere git
Egzoz Manifoldu Arızası