15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Bursa Beşevler 15 adım kontrol hizmet, herhangi bir araçta tamamlayıcı bir kontrol çalışması olarak dikkat çeker. Araçların durumunu daha iyi görmek ve sorunlarını daha iyi anlamak açısından bakım ve kontrollerin en kapsamlı şekilde yapılması gerekir.

Klasik kontrol çalışmaları belli bir yere kadar sorunların çözümüne katkı sağlar. Farklı ve sıra dışı bir bakım çözümü ile gözden kaçmış olan sorunların açığa çıkması çok daha kolay olur. Araçlar yola çıkmadan önce yapılacak olan kapsamlı bakımlar, sorunların çok daha hızlı ve uygun şekilde çözümüne yardımcı olur. Servisimiz bu konuda çok tecrübelidir. Uzmanlarımız kapsamlı bakım çözümleri için en doğru çalışmayı yapar. Bu sayede aracınızın genel bir bakım ihtiyacı karşılanmış olur.
 

15 Adım Kontrol Hizmeti Neleri Kapsar?

Bursa Beşevler 15 adım kontrol hizmet kapsamı oldukça geniştir. Bakım aşamasında yüksek teknolojiler kullanır ve servis uzmanları hızlıca çözüme gider. Aracınız için gerekli olan tüm hizmetleri Bosch güvencesi ile servisimizden alabilirsiniz. 15 adımda gerçekleşen hizmetlerimiz:
 • Lastik bakımı ve hava kontrol,
 • Elektronik sistemleri,
 • Elektrik sistemleri,
 • İç aydınlatma sistemleri,
 • Dış aydınlatma sistemler,
 • Alt gövde bakımı,
 • Frenlerin gözle kontrolü,
 • Araçtaki sıvıların kontrolü,
 • Korna kontrolü,
 • Araçtaki filtrelerin kontrolü,
 • Silecekler ve cam suyunun kontrolü,
 • Akünün gözle kontrolü,
 • Klima sisteminin kontrolü şeklinde kendini gösterir.
Bu tür bakımlar sayesinde araçların her türlü ihtiyacını karşılamak daha avantajlı bir sonuç yaratır. Fren kontrolü sonrasında fren onarımı ile güven veren bir hizmet çözümü sunarız.
 

15 Adım Kontrol Hizmetleri Aracınıza Ne Kazandırır?

Oto servislerinin yapmış olduğu bakım çalışmaları araçlar için bulunmaz bir hizmettir. Bu konuda servisimizin 15 adımda kontrol hizmetini örnek gösterebiliriz. Gözden kaçmış veya ihmal edilmiş olan pek çok parça ve sistem, bu bakım esnasında gözden geçirilir. Uzman ekiplerimiz yapmış oldukları değerlendirmelerle birlikte tamir ve değişim çözümlerini ortaya koyar. Sorunların hızlıca tespiti aracın servisten çabucak çıkmasına yardımcı olacaktır. Baştan sona güvenilir bir kontrol hizmeti gelişmiş teknolojilerle uygulanmak durumundadır.
 
Tetkik, ölçüm ve kalibrasyon hizmetlerimiz, sorunların tespitine büyük katkı sağlar. Gözden geçirdiğimiz pek çok parça ve sistem ise çoğu bakımlarda dikkat edilmeyen unsurlardır. İyi bir bakım süreci 15 adımda gerçekleşirken, bu sayede aracın performansını yükseltecek çözümler servisimiz tarafından sunulur. Aynı zamanda bu hizmetin kaliteli olduğu kadar ekonomik olduğunu da size buradan hatırlatmak isteriz.
 

İlgili Konular

Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon kutusu arızası aracın hâkimiyetinin sürücüde olmasını engeller.

Rehbere git

Fren Merkezi Arızası

Fren merkezi arızası araç hareket halindeyken çok önemli risk oluşturur.

Rehbere git
Fren Merkezi Arızası
Egzoz Manifoldu Arızası

Egzoz Manifoldu Arızası

Egzoz manifoldu arızası içten yanmalı motora sahip olan araçlarda hava giriş ve çıkışını sağlar.

Rehbere git

Amortisör Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Amortisörler, araçların uzun ömürlü olmasını hem de yolculuk esnasında maksimum güvenlik seviyesini korumayı sağlar.

Rehbere git
Amortisör Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?