Yılbaşı Otomotiv Hakkında

Yılbaşı Oto Bosch car servis işletmesi olarak Bursa ilinde ve çevresinde yıllardan beri güvenilir hizmetin adresi olduk. Düzenli olarak sunduğumuz periyodik bakım hizmetleri ile aracınızı yılın her dönemine hazır hale getirdik. Müşteri memnuniyeti her dönemde temel ilkemiz olurken uygun ve ekonomik çözümlerle siz müşterilerimizin yanında olduk. Servisimize gelen tüm araçlar için en kapsamlı araştırmaları yaparak sorunların doğru tanımlamasını yapıyoruz. Daha sonra belirlemiş olduğumuz yöntemlerle en uygun çözümleri ayağınıza getiriyoruz. Aracınızın servisten güvenle çıkmasında usta ekiplerimiz ve yüksek ekipman kalitemiz çok önemli bir rol üstleniyor. Güven veren hizmetin doğru adresi olarak tamir ve parça değişim sürecinde en iyi hizmetleri size sunuyoruz. Araç bakım, onarım ve parça değişim süreçlerimiz servisimiz tarafından garantili hizmet şeklinde siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Fren sistemleri ve inovasyon çalışmaları, motor için hizmetler, akü ile ilgili kapsamlı sunumlarımız aracınızın değerini ve performansını ileri taşıyor. Her araç sahibinin güvenle tercih edeceği bir servis olarak çalışmalarımız devam ediyor. Kullandığımız takım kalitesi ve modern yapıdaki iş istasyonlarımız, en kaliteli hizmetleri siz müşterilerimizin ayağına getiriyor.
Elektronik arıza tespiti ve bilgisayarlı arıza tespiti çalışmalarımız bu sektördeki en gelişmiş hizmetleri göstermektedir. Siz müşterilerimize güven verirken aracınızın servisten en kısa sürede çıkması için gerekli adımları atıyoruz. Kalite kontrol sistem yönetimi ile yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini önceleyen çalışmalar yapıyoruz.

 

Misyonumuz

Bosch markasının bir asra yaklaşan teknolojisi ile tüm çalışmalarımız müşterilerimize güven vermiştir. Hizmet kalitesinden asla taviz vermemek dün olduğu gibi bugün de en temel görevlerimiz arasında yer almıştır. Tedarik ettiğimiz orijinal parçalar başarılı bir değişim çalışması ile aracınıza her zaman en iyi katkıyı sağlamıştır. Hizmet kalitemizi geçmişten bugüne sürekli olarak yükseltmiş durumdayız. Aracınızla ilgili teknik analizleri yapıp ihtiyacı olan hizmetleri hemen belirlemeye devam ediyoruz. Sonrasında ise en uygun çözümlerle gerekli adımları atıyoruz. Görev ve sorumluluklarımızı unutmadan gerekli adımları atmaya devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz

Bursa ve çevresinde vermiş olduğumuz hizmetleri daha kaliteli bir noktaya taşımak en önemli hedeflerimizden biridir. Marka kalitemize yakışan adımlar atarak gelişimimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Çalışma alanlarımızı gelişmiş bir teknoloji ile desteklemeye devam edeceğiz. Bu sayede hizmet standartlarımız zamanın ruhuna uygun şekilde gelişmeye devam edecektir. Daha makul ve uygun koşullarda hizmet sunma hedefimiz, aynı zamanda kalite ve potansiyeli artan bir fırsat yaratmaya devam edecektir. Dün ve bugün olduğu gibi, yarın da aranan servis olmaya devam edeceğiz.