Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Bosch car servis periyodik bakım hizmetleri araçların performansını çok yüksek tutan hizmetler olarak kendini göstermiştir. Düzenli olarak yapılan bakım çalışmaları sayesinde araçlar kontrolden geçer ve birtakım eksiklerin tespiti kolayca yapılır.

Uzman kadro ve en gelişmiş ekipmanlar sayesinde araçlar için daha uygun çözümlerin ortaya çıkması söz konusu olur. Deneyimli, ekiplerimiz baştan sona çok kaliteli malzeme ve ekipmanlarla görevinin başındadır. Hizmet kalitemizi, yukarı taşımak için çok yoğun bir çalışma içindeyiz. Hangi sorun olursa olsun bu sorunları çözüme kavuşturacak uzman bir ekibe sahibiz.
 

Periyodik Bakım Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bosch Car Servis bünyesinde bakım çalışmaları çok kapsamlı şekilde sunulmaktadır. Yılın farklı zamanlarında sunmuş olduğumuz bu hizmetler aracınızın performansını yükseltip onun güvenle ulaşımına destek sağlamıştır. Dönemsel olarak düzenli şekilde sunduğumuz bakım hizmetleri:
  • Bahar bakımı,
  • Kış bakımı,
  • Muayene öncesi bakımı,
  • 15 adımda kontrol bakımı şeklinde kendini göstermiştir.
Bu tür bakım süreçlerinin tamamı araçları daha zor koşullara hazırlamak için yapılmıştır. Her dönemde servisimizin temel amacı müşteri memnuniyeti olmuştur. Hizmet kalitemize bakarak bunu anlamanız mümkündür. Güven veren ve kolaylık sağlayan servisimiz. Çözüm konusunda her zaman müşterilerinin yanında olmuştur. Bakımla beraber ortaya çıkan akü ve diğer sorunların giderilmesi araç performansını oldukça olumlu etkilemiştir.
 

Bosch Car Servis Periyodik Bakım Ayrıcalığı

Servisimiz kurulduğu dönemden beri yüksek kaliteli hizmeti kendine rehber olarak belirlemiştir. Bununla beraber uygun fiyat politikamız pek çok araç sahibi için ideal sonuçlar yaratmıştır. Bosch marka güvencesinin bize yüklediği misyonun her zaman farkındayız. Düzenli periyodik bakımlar esnasında markamızın gereğini her zaman yerine getiriyoruz. Hizmet kalitemizi yüksek tutmak ve bununla beraber fiyatları ekonomik seviyede bulundurmak her zaman önemli görevlerimiz arasında bulunuyor.
 
Kapsamlı bakım ve onarım çözümleri sayesinde aracınızı her zaman zorlu yol koşullarına hazırlıyoruz. Gerektiği zaman yedek parça tedarik ve değişim çalışmalarımız aracınıza yönelik en kaliteli hizmeti temsil ediyor. Fiyatlarımız uygun ve hizmet kalitemiz oldukça yüksek olarak karşınıza gelmektedir. Servisimize güvenmekle beraber en doğru kararı vermiş olursunuz.
 

Bosch Car Servis Periyodik Bakım Fiyatları

Bosch Car Servis periyodik bakım fiyatları servisimizin dikkat gösterdiği önemli konulardan biridir. Otomotiv sektöründe bakım maliyetleri değişken yapıdadır. Bakımın şekli ve verilen hizmet fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda enflasyon bulunan bir ortamda rakamların döneme göre değişken olması son derece doğaldır. Yine de servis olarak kaliteli hizmet uygun fiyat politikası ile çalışmalarımız devam etmiştir. Böylece müşteri memnuniyeti adına attığımız adımlar içinde ekonomik çözümler önemli bir yer tutmuştur.
 

İlgili Konular

Amortisör Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Amortisör Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Amortisörler, araçların uzun ömürlü olmasını hem de yolculuk esnasında maksimum güvenlik seviyesini korumayı sağlar.

Rehbere git

Fren Merkezi Arızası

Fren merkezi arızası araç hareket halindeyken çok önemli risk oluşturur.

Rehbere git
Fren Merkezi Arızası
Egzoz Manifoldu Arızası

Egzoz Manifoldu Arızası

Egzoz manifoldu arızası içten yanmalı motora sahip olan araçlarda hava giriş ve çıkışını sağlar.

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon kutusu arızası aracın hâkimiyetinin sürücüde olmasını engeller.

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Arızası